Zážitky z Prázdninového týdenního soustředění

V termínu 13.-17.července 2020 proběhl 1.turnus Prázdninového týdenního soustředění pro mladé atlety oddílu s pestrým programem, kterého se zúčastnilo 13 členů oddílu se zázemím v areálu Hrabákova.
V průběhu pěti dnů s programem od 8 do 18 hodin se seznámili s celou řadou aktivit jako např.
s prvky jógy, kursy sebeobrany, absolvovali dvakrát cyklovýlet, navštívili Jump park a byli plavat
v jihoměstském bazénu. Na své si přišli i při nácviku atletických disciplín s vyhlášením disciplín atletického čtyřboje s udělením diplomů, medailí a věcných cen. V neposlední řadě měla úspěch při besedě s mladými atlety naše nejúspěšnější atletka Tereza Šínová, která jim mj.přinesla ukázat svá mistrovská trička a plakety a podělila se s nimi o četné zajímavosti ze svého úspěšného závodění.
Naplněný program se všem snad líbil, odnesli si všichni hezké zážitky, atmosféra tomu napovídala. Jen škoda, že turnus nebyl naplněn více účastníky, trenéři oddílu na to byli připraveni.

2.turnus se uskuteční v termínu 27.-31.července.

Výsledky z domácích mítinků

V závěru srpna startovali naši atleti v nevelkém počtu na domácích mítincích. celý článek

Výsledky z hostování a z mítinků

Vedle startů při hostování ve 4.kole I.ligy mužů a žen za Kolín startovali naši atleti na několika mítincích celý článek

(vloženo 27.8.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR do 22 let a ze srpnových mítinků

O víkendu 24.-25.srpna 2024 se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let. Na akci startovalo pět našich atletů. celý článek

Výsledky z mítinku Bílinská půlka

V sobotu 10.srpna 2024 se konal 51.ročník Bílinské půlky a v programu byl tradičně sprinterský trojboj a jako hlavní závod běh na 800m mužů a žen. celý článek