Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Výsledky z Akademiček a z Veřejek

Halové Akademické Mistrovství ČR 2024 se konalo v pondělí 8.ledna v hale na Strahově.
Tereza Elena Šínová 01 do halové sezóny vstoupila v běhu na 60m a obsadila druhé místo, když prokázala výrazné rychlostní zlepšení osobním rekordem 7,52s (dosud 7,63s).

Adéla Nela Šínová 01 zlepšila „svůj vousatý“ osobní rekord na 60m na 8,15s.
V trojskoku zahájila sezónu kvalitním výkonem 12,19m (jen 3cm za osobákem) a obsadila v nejvyšší české konkurenci čtvrté místo.

Linda Dufková 01 startovala na dvou sprinterských tratích. Na 60m obsadila šesté místo v čase 7,76s (0,04s za osobákem), na 60m překážek obsadila páté místo v čase 8,57s.

Dominik Gnip 03 běžel 800m a jeho běh pořadatelé nezměřili !!

Radotínské halové závody v neděli 7.ledna na Strahově
Eliška Kramešová 06 startovala ve dvou disciplínách. Na 60m zaběhla v prvním startu 8,04s, ve druhém 8,03s, oba časy znamenají postupné zlepšení osobních rekordů.
Na 400m v příliš rychle rozběhnutém závodě dosáhla času 57,62s.

Přidáno/aktualizováno: 10.1.2024

Další aktuality

Výsledky z Mistrovství světa juniorů a juniorek v Limě

V termínu 27. – 31.srpna 2024 proběhlo v peruánské Limě celý článek

(vloženo 2.9.2024)

Výsledky z domácích mítinků

V závěru srpna startovali naši atleti v nevelkém počtu na domácích mítincích. celý článek

Výsledky z hostování a z mítinků

Vedle startů při hostování ve 4.kole I.ligy mužů a žen za Kolín startovali naši atleti na několika mítincích celý článek

(vloženo 27.8.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR do 22 let a ze srpnových mítinků

O víkendu 24.-25.srpna 2024 se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let. Na akci startovalo pět našich atletů. celý článek

Výsledky z mítinku Bílinská půlka

V sobotu 10.srpna 2024 se konal 51.ročník Bílinské půlky a v programu byl tradičně sprinterský trojboj a jako hlavní závod běh na 800m mužů a žen. celý článek