Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

Philip Krenek startoval na Mistrovství Evropy v Římě na 4x400 metrů

PHILIP KRENEK  je odchovanec oddílu a je prvním naším atletem, který se zúčastnil Evropského šampionátu dospělých. Při svých začátcích v Benešově se věnoval triatlonu.
S atletikou začal v 16 letech pod vedením Ladislava Kárského.
V následujících letech doslova výkonnostně strmě stoupal a získával úspěchy na mistrovských domácích soutěžích. Ve 20 letech už patřil svým výkonem na 400 metrů 46,73s k české dospělé špičce.
Poté odešel na univerzitní studium do USA a následoval výkonnostní strmý pád. Po roce v Dallasu obnovil trenérskou spolupráci na dálku s původním trenérem a ve svých 22 letech se opět výkonnostně zvedl.
Odměnou za jeho příkladný a cílevědomý přístup byla nominace do štafety 4x400 metrů na evropský šampionát.
Štafetové kvarteto v neúplné sestavě ve složení Michal Desenský-Patrik Šorm-Adam Smolka-Philip Krenek se umístilo na 12.místě v čase 3:06,70s.
Pro Philipa už samotná účast je úspěchem a povzbuzením do další přípravy.

Výsledky z domácích mítinků

V závěru srpna startovali naši atleti v nevelkém počtu na domácích mítincích. celý článek

Výsledky z hostování a z mítinků

Vedle startů při hostování ve 4.kole I.ligy mužů a žen za Kolín startovali naši atleti na několika mítincích celý článek

(vloženo 27.8.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR do 22 let a ze srpnových mítinků

O víkendu 24.-25.srpna 2024 se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let. Na akci startovalo pět našich atletů. celý článek

Výsledky z mítinku Bílinská půlka

V sobotu 10.srpna 2024 se konal 51.ročník Bílinské půlky a v programu byl tradičně sprinterský trojboj a jako hlavní závod běh na 800m mužů a žen. celý článek