Přijďte mezi nás, aneb pohybem ke zdraví, výkonnosti a sebevědomí

VÝSLEDKY PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA  A  ŽACTVA

4. kolo Přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina B, úterý 20.června 2017 v Radotíně
Dobře rozjeté družstvo nastoupilo tentokrát na Dvojboje v nízkém počtu 12 mladších žáků a žákyň a bez tradičních opor ve značně oslabené sestavě, když důvodem byla účast na škole v přírodě.
Fakt velká škoda, propadneme v pořadí a budeme v podzimním Semifinále zařazeni se silnými družstvy z dalších skupin. Ti co byli v Radotíně, tak si vedli velmi dobře.
Výsledky Dvojbojů:
4x 60 metrů smíšená štafeta
„Áčková“ štafeta Kramešová-Teplá-Jarvinen, Schnajberk zaběhla 33,20s a obsadila 5.místo.
„Béčková“ štafeta Rubešová-Pristačová-Boschat-Kopřiva zaběhla 35,83s.

60 metrů a výška
Dan Kopřiva 05 zaběhl osobní rekord 9,07 a skončil na 6.místě, ve výšce nedal základ (NM).
Julián Boschat 05 také v osobním rekordu 9,30s, ve výšce skočil 110cm.
Adéla Zápotocká 05 zaběhla osobní rekord 9,78s a obsadila =10.místo, ve výšce 121cm.

150 metrů a koule
Tomas Jarvinen 05 v osobním rekordu 21,37s obsadil 3.místo, v kouli dal osobní rekord 8,75m
a obsadil 2.místo.
Honza Schnajberk 04 zaběhl osobní rekord 21,43s a skončil na 4.místě, v kouli taky osobní rekord 7,43m a skončil na 7.místě.
Eda Vodvářka 06 zaběhl 22,98s a kouli dal 4,52m.
Tereza Pristačová 05 zaběhla 22,79s a skončila na 9.místě, v kouli 5,69m.

60 metrů překážek a dálka
Matěj Hošek 04 dal osobní rekordy 12,79s, skočil 385cm a v obou případech skončil na 6.místě.
Míša Rubešová 04 zaběhla 12,57s a skončila na 8.místě, v dálce dala 340cm.

600 metrů a kriket
Marek Dolejš 04 zaběhl í rekord 1:54,65s a skončil na 4.místě, kriketem 26,00m.
Magdalena Teplá 04 zaběhla osobní rekord 2:01,39s a obsadila 5.místo, kriketem osobní rekord 35,49m a 2.místo..
Eliška Kramešová 06 zaběhla osobní rekord 2:00,41s a skončila na 4.místě, kriketem 22,06m.

3.kolo Přeboru Prahy družstev žactva, skupina B, středa 21.června na Kotlářce
Za početně nekonkurence schopné družstvo nastoupili 4 kluci a 2 holky. Výsledky kluků na jejich maximální úrovni, holky platily nováčkovskou daň…
Výsledky podle disciplín:
60 metrů
Dominik Gnip 03 opět přesvědčil o svém rychlostním růstu v přípravě směrem k Olympiádě dětí a mládeže, obsadil 2.místo a zaběhl skvělých 7,58s, ale radost z osobáku (má 7,69s) mu vzala nedovolená podpora větru +4,0m/s.

150 metrů
Dominik Gnip 03 zaběhl 18,06s a obsadil 2.místo.
Vojta Vejlupek zaběhl 18,12s a obsadil 3.místo.
Matěj Lukeš po patnáctistovce a poprvé na této trati zaběhl 20,70s.
Yvona Matějková 03 poprvé na této trati zaběhla 21,43s.

1500 metrů
Matěj Lukeš obsadil jasně 1.místo v čase 4:41,9s (nefungovala časomíra), naštěstí osobák z pražských přeborů má kvalitnější.

100 metrů překážek
Johana Lipowská 03 běžela překy poprvé a zaběhla čas 19,33s.

200 metrů překážek
Yvona Matějková 03 zaběhla při prvním startu na překách čas 36,29s a obsadila 10.místo.
Johana Lipowská 03 běžela trať taktéž poprvé a zaběhla čas 36,95s

Dálka
Vojta Vejlupek obsadil 1.místo v osobním rekordu 546cm.
Patrik Kroupa obsadil 7.místo v osobním rekordu 490cm.

Závodů se nezúčastnili z různých důvodů Jakub Zámyslický (lékař), Matěj Bednář (asi úpal), Petr Novák (fotbal), Lukáš Lamač (školní povinnost), Vanessa Keprtová (jiná akce), Lada Moravcová (nemoc), Kateřina Hošková, Alena Škvánová (ŠVP), další holky závodit nechtějí !?!? a to se body za družstvo těžko získávají.
Nico Boketta a Eliška Landsmannová budou startovat v pražském přeboru v kategorii dorostu.

Ve 3.závěrečném kole Kvalifikace získali žáci 55 bodů a obsadili 5.místo, žákyně se ziskem 1 bodu na posledním 8.místě.

Přidáno/aktualizováno: 22.6.2017

Další aktuality

Výsledky z Mistrovství světa juniorů a juniorek v Limě

V termínu 27. – 31.srpna 2024 proběhlo v peruánské Limě celý článek

(vloženo 2.9.2024)

Výsledky z domácích mítinků

V závěru srpna startovali naši atleti v nevelkém počtu na domácích mítincích. celý článek

Výsledky z hostování a z mítinků

Vedle startů při hostování ve 4.kole I.ligy mužů a žen za Kolín startovali naši atleti na několika mítincích celý článek

(vloženo 27.8.2024)

Výsledky z Mistrovství ČR do 22 let a ze srpnových mítinků

O víkendu 24.-25.srpna 2024 se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let. Na akci startovalo pět našich atletů. celý článek

Výsledky z mítinku Bílinská půlka

V sobotu 10.srpna 2024 se konal 51.ročník Bílinské půlky a v programu byl tradičně sprinterský trojboj a jako hlavní závod běh na 800m mužů a žen. celý článek